Kto by si nepamätal nádhernú a divokú Milagros? Niekedy chlapec, inokedy krásna žena. K seriálu Divoký Anjel sme pred devätnástimi rokmi zasadali pravidelne a nemohli sa ho nabažiť. Ako nádherná herečka vyzerá dnes?…

 

Už je to neuveriteľných devätnásť rokov od doby, kedy sa prvýkrát začala vysielať argentínska telenovela Divoký anjel, ktorá preslávila božskú Nataliu Oreiro. Málokto ale vie, že celé meno herečky je Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, čo by si len ťažko niekto zapamätal.

V súčasnej dobe herečka vyrástla z prostorekej cácory v nádhernú dámu, ktoejé by len ťažko niekto tipoval štyridsať rokov. Seriál Divoký anjel miloval pred dvadsiatimi rokmi snáď každý z nás.

Vďaka nemu sa tiež seriálová Milagros dala na spevácku dráhu. Jej prvý album doslova boril hitparády. Potom prišiel ešte jej druhý seriál Kachorra, ktorý už bohužiaľ nikdy nenadviazal na veľaúspešného Divokého anjela. Českému divákovi sa mohlo zdať, že sláva božskej Natalie sa pomaly vytráca, ale opak je pravdou.

Screenshot_5

Vo svojej krajine patrí táto ohnivá herečka a speváčka stále k najväčším hviezdam súčasnosti.