Farba očí dokáže prezradiť o danom človeku naozaj veľa zaujímavých vecí, ktoré by o sebe radšej on sám nehovoril. Už po stáročia sa hovorí, že oči sú oknom do duše. V dnešnom článku vám ukážeme čo o vás dokáže prezradiť farba vašich očí!

Hnedé oči

 Ľudia s hnedými očami majú tendenciu byť rodenými vodcami. Sú považovaní za dôveryhodnejších ako ich náprotivky s modrými očami.

Modré oči

Dokážu byť niekedy zákerní a často sa im nedá veriť. Na druhej strane ale bolo zistené, že majú veľkú vnútornú silu a najmä ženy sa vyrovnávajú lepšie s bolesťou, úzkosťou a depresiou.

Sivé oči

Sivé oči sú v skutočnosti menej žiarivou verziou modrých očí. Títo ľudia sú neuveriteľne vzácni. Majú tendenciu byť veľmi vyrovnaní. Nedajú sa kontrolovať a radi stavajú bariéry.

Orieškové oči

Patria medzi najkrajšie oči, sú náchylní k úzkosti a nemajú radi bolesť. Tento odtieň je pomerne vzácny. Títo ľudia dokážu byť v určitých situáciách veľmi istí, nezávislí a odvážni.

Zelené oči

A konečne zelené oči. Majú tendenciu byť veľmi záhadní a veľa toho o sebe ostatným ľuďom neprezradia. Táto vlastnosť ich ale robí veľmi príťažlivými.

Do komentárov nám napíšte ako na vás výsledku testu sedí! Zdieľajte test aj s vašimi priateľmi!